Asistentka obchodního oddělení

Přátelská komunikativní osobnost, na kterou se můžeme spolehnout

Co budeš dělat?

Na prvním místě je komunikace s klienty. Ať už klient zavolá, pošle email nebo poštovního holuba – všechno vyřídíme.

Tvým cílem bude naplánovat schůzku s klientem, který projevil zájem o klimatizaci. Následně se věnujeme i servisům a celkové péči o klienta.

Máme pobočky po celé ČR a v Bratislavě, kde klimatizace instalujeme. Je tedy výhodou umět se zorientovat v mapě, a to hlavně při plánování tras technikům. Součástí práce je drobná administrativa – především v našem interním systému, se kterým ti poradíme.

Naše pracovní doba je od 8:30 do 17:30.

Kdo jsme

Jak si tě představujeme?

Měla bys být komunikativní a vždycky dobře naladěná 😊, nebojíš se zvednout vyzvánějící telefon a poradit klientovi.

Budou na tebe spoléhat kolegové v terénu, pro které jsou informace od tebe klíčové, pečlivost je tedy na místě. Bez perfektní znalosti češtiny nebo slovenštiny se neobejdeme. Balíček MS Office bys měla ovládat na uživatelské úrovni.

Projekty na kterých pracujeme

Proč makat s námi?

Jsme jedničkou na trhu rezidentních klimatizací, proto ti můžeme nabídnout stabilní zaměstnání. Budeš u nás pracovat na hlavní pracovní poměr od pondělí do pátku, o víkendu odpočíváme. Nejvíc objednávek vyřídíme v létě, proto si dovolenou plánujeme mimo letní sezonu. Pokud v létě zabereš – můžeš se těšit na flexibilní pracovní dobu na podzim a v zimě. Budeš pracovat v příjemném pracovním prostředí – máme moderně vybavené klimatizované kanceláře, před kterými pohodlně zaparkuješ. Můžeš využít kafeterii, zaměstnanecké slevy na klimatizaci a výhody v bankovních službách. Pracujeme v menším kolektivu v neformální atmosféře. Domácí mazlíčci jsou u nás vítáni. Společně plánujeme řadu firemních akcí jako jsou letní grilovačky, koktejlové párty a nesmí chybět ani vánoční večírek.

Co budeš dělat ty

Mám zájem o pozici

Asistentka obchodního oddělení

Pole označená * jsou povinná
Odesláním souhlasím se zpracováním mých osobních údajů v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

Chci makat s vámi

81 klima a.s.

Bussiness park Chapel
Masarykova 118
664 42 Modřice