Asistent/ka účetní

Pečlivá organizovaná osobnost, na kterou se můžeme spolehnout

Co budeš dělat?

Na starosti budeš mít skenování a zadávání dokladů do pokladny a také pořádek v šanonech. Zpracování bankovních výpisů bude také tvoje parketa. Občas se stane, že tě budeme potřebovat i na výpomoc s drobným materiálem v našem skladu. Budeš se moct poradit s bezva kolegyní Klárou, která ti vše trpělivě ukáže a vysvětlí. Pokud máš chuť si na sebe vzít další úkoly, určitě se něco najde. Rádi bychom tě měli v kanceláři alespoň tři dny v týdnu po 6 hodinách.

Kdo jsme

Jak si tě představujeme?

Moc by nás potěšilo, kdybys měla zkušenost s účetním programem Pohoda a měla češtinu v malíku - budeš totiž občas komunikovat s klienty prostřednictvím e-mailu.

Představujeme si tě jako spolehlivou aktivní osobu, kterou taková práce baví 😊

Projekty na kterých pracujeme

Kdo bude tvůj šéf? Andrea!

„Ráda pracuji s čísly a účetnictví je moje hobby. Jsem ale i kreativní, a to odráží i moje pracovní místo – šanony na faktury, sešívačka a děrovačka hrají všemi barvami :-) Faktury, objednávky, pokladní doklady, bankovní výpisy, to je můj rajon. Hledám někoho na koho se budu moci spolehnout a kdo bude podobně naladěný jako já.“

Andrea, finanční ředitelka
Co budeš dělat ty

Proč makat s námi?

Jsme jedničkou na trhu rezidentních klimatizací, proto ti můžeme nabídnout stabilní zaměstnání. Budeš u nás pracovat na hlavní pracovní poměr od pondělí do pátku, o víkendu odpočíváme. Budeš pracovat v příjemném pracovním prostředí – máme moderně vybavené klimatizované kanceláře, před kterými pohodlně zaparkuješ. Můžeš využít kafeterii a zaměstnanecké slevy na klimatizaci. Pracujeme v menším kolektivu v neformální atmosféře. Společně plánujeme řadu firemních akcí jako jsou letní grilovačky, koktejlové párty a nesmí chybět ani vánoční večírek.

Co budeš dělat ty

Mám zájem o pozici

Asistent/ka účetní

Pole označená * jsou povinná
Odesláním souhlasím se zpracováním mých osobních údajů v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

Chci makat s vámi

81 klima a.s.

Bussiness park Chapel
Masarykova 118
664 42 Modřice