IT admin - Webmaster – firemní BYT

Nadšenec do IT, co rád pomůže kolegům

Co budeš dělat?

Staneš se součástí menšího vývojového týmu. Budeš mít na starosti instalaci a konfiguraci HW i SW kolegům, které budeš také vzdáleně podporovat přes TeamViewer a zaškolovat je do nových funkcí v systému. Na tobě bude také pravidelný Update WS a používaných aplikací. Budeš pomáhat vývojářům s testováním našeho systému.

Kdo jsme

Jak si tě představujeme?

Jako týmového hráče. Člověka zapáleného do IT technologií. Jako kolegu, kterého bude těšit pomáhat ostatním a zvládne jim poradit po telefonu, e-mailu nebo přes TeamViewer. Nastavení počítače, telefonu, tiskárny pro tebe není problém. Pokud máš rád různorodou práci a dokážeš s chladnou hlavou řešit problémy operativně, budeme si rozumět.

Projekty na kterých pracujeme

Proč makat s námi?

Jsme jedničkou na trhu rezidentních klimatizací a tepelných čerpadel, proto ti můžeme nabídnout stabilní zaměstnání. Pozice tě zaujala, ale jsi zdaleka? Pokud se na spolupráci dohodneme, nabízíme ti ubytování v našem firemním bytě – nachází se v centru města Brna a je plně vybavený nábytkem i spotřebiči.

Budeš u nás pracovat na hlavní pracovní poměr od pondělí do pátku, a to v příjemném pracovním prostředí – máme moderně vybavené klimatizované kanceláře, před kterými pohodlně zaparkuješ. Samozřejmostí jsou i moderní technologie, které budeš v práci využívat. Můžeš využít kafeterii, zaměstnanecké slevy na klimatizaci a výhody v bankovních službách. Pracujeme v menším kolektivu v neformální atmosféře. Domácí mazlíčci jsou u nás vítáni. Společně plánujeme řadu firemních akcí jako jsou letní grilovačky, koktejlové párty a nesmí chybět ani vánoční večírek.

Co budeš dělat ty

Mám zájem o pozici

IT admin - Webmaster

Pole označená * jsou povinná
Odesláním souhlasím se zpracováním mých osobních údajů v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

Chci makat s vámi

81 klima a.s.

Bussiness park Chapel
Masarykova 118
664 42 Modřice