Obchodní zástupce pro e-shopy

Jsi komunikativní typ a nebojíš se oslovit pro tebe dosud neznámé firmy?

Kdo jsme

Jsme brněnská firma, která vytváří úspěšné internetové obchody a zajišťuje jim vysokou dostupnost. Rádi bychom navázali spolupráci s kolegou, který by zprostředkoval naše řešení i klientům ze vzdálenějších míst.

Každý den díky našim e-shopům klienti zpracují objednávky za miliony korun. Nic z toho by však nebylo bez skvělého týmu lidí, na které se vždy mohu spolehnout. Pojď na tom i Ty makat s námi!
dxc2e9gtuyeapl

Ředitel společnosti

b32cqw3z7zb1af t3s9ey44oxr1i5 ywitxmic5kq0qu c7sonmie9tazo8 2d0rkjmdacsuzf fpvu5nll4mwjby wxarpbbqi5zd2q hegsnpe2k13e1b sa2ew22vlawxes ppuk3s46f4y0gr utpemqnxjpuex8 w71dy5771xw55g aitjcppwn11yu7 jnmm196fvpua6n k1fqjgnvlzmc3b dojflkigthm958
Kdo jsme

Projekty, na kterých pracujeme

Naším hlavním projektem je SHOPIX, e-commerce platforma, kterou vyvíjíme a vylepšujeme. Na ní pak stavíme řešení pro naše klienty. Vše na míru jejich potřebám a představám.

Souběžně se zdokonalováním SHOPIXu se věnujeme zajímavým klientským řešením, při jejichž tvorbě by se nám hodila Tvoje pomocná ruka. Získáš tak možnost přímo ovlivnit směr jejich vývoje.

V technickém hlasujeme o tom, jakou vychytanou funkcí budou naše klíčové produkty disponovat. Díky pravidelným poradám o věcech diskutujeme a poskytujeme si vzájemně zpětnou vazbu.
5f3932axvc87d0

Vedoucí technického oddělení

5f3932axvc87d0
Projekty na kterých pracujeme

Co budeš dělat Ty

Budeš pracovat primárně od sebe a působit v kraji, kde se dobře orientuješ. Poskytneme ti odborné školení, a protože víme, že jsi zdaleka, ubytujeme tě po tuto dobu v nedalekém hotelu. Organizaci pracovního dne necháme ve tvých rukou, pro efektivní akvizici a vedení obchodních případů ti nabízíme přehledný CRM systém. Přemíry administrativy se neboj - zpracování cenových nabídek má na starosti kolegyně.

S odbornými znalostmi ti pomůže kolega, který s tebou před podpisem smlouvy klienty navštíví. Kolik si vyděláš se dozvíš hned, systém odměn je transparentní - nic netajíme. Povede tě Tereza, která má s prodejem eshopů zkušenosti a ráda je předá i tobě.

Denně jsem v kontaktu se spoustou zajímavých klientů, se kterými společně vymýšlíme nové projekty a vylepšujeme stávající řešení. Vývoj jde rychle dopředu, proto jsem ráda, že se vždy mohu spolehnout na náš sehraný technický tým profíků.
6epfddenf7la27

Vedoucí obchodního oddělení

6epfddenf7la27
Co budeš dělat ty

Jak si Tě představujeme

Abys uspěl, je důležité nebát se oslovit pro tebe dosud neznámé firmy, domluvit si schůzku s odpovědným člověkem a obchod dotáhnout. Ani bez jednoho z těchto kroků se neobejdeme.

Ale! Zpočátku to nebude jednoduché, je třeba nepodcenit přípravu před každou schůzkou, počítat s argumentací protistrany a nevzdávat boj při první prohrané bitvě.

My v Moonlake víme, že každý je individuální osobnost s vlastním způsobem uvažování a preferovanou metodou práce. Věřím tomu, že respektováním osobnosti každého kolegy lze dosáhnout nejlepších výsledků, protože se každý bude cítit příjemně a práce ho bude bavit.
9ld02k036ujn0f

Vedoucí oddělení správy serverů

9ld02k036ujn0f
Co budeš dělat ty

Kdo bude Tvůj šéf? Tereza!

Poslechněte si, co o této pozici a lidech, které hledá, říká:

„Žádné pohádky! Vždy je důležité, aby obchodník předával o produktu správné informace a nebral obchod na lehkou váhu. Jen s férovým jednáním a ověřenými informacemi jde uzavřít kvalitní obchod, ze kterého vyjdou obě strany spokojené, s výhledem dlouhodobé spolupráce. Bez tohoto hesla u nás obchod dělat nechceme a ani nebudeme.“

Tereza, vedoucí obchodního oddělení

6epfddenf7la27

Proč makat s námi

  • Extérní spolupráce Ti zaručí velkou míru svobody i zodpovědnosti.
  • Nabízíme Ti transparentní systém odměn.
  • Poskytneme Ti odborné zaškolení do produktů a služeb.
  • Podpora zkušeného kolegy Tě nenechá na holičkách.
  • Práci Ti usnadní přehledný CRM systém.
Jedna z věcí, která mě na mé práci baví ze všeho nejvíc, je to, že mohu pro ostatní kolegy plánovat výborné vánoční večírky, jako vidíš třeba na této fotce. Dobře se najíme, napijeme a o práci se nebavíme! Teda, většinou nebavíme. A občas si i zatancujeme!
g9vtoio2yvu76i

HR manažerka

g9vtoio2yvu76i
Co budeš dělat ty

Mám zájem o pozici Obchodní zástupce pro e-shopy

Dej nám o sobě vědět! Do následujícího formuláře nezapomeň přiložit životopis, nebo odkaz na profil LinkedIn. Zajímá nás, proč bys zrovna Ty chtěl makat s námi, proto budeme rádi, když nám to dáš vědět spolu s aktuálními kontakty, na kterých Tě zastihneme.

Pole označená * jsou povinná
Odesláním souhlasím se zpracováním mých osobních údajů v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

Moonlake Web Services, s.r.o.

Bussiness park Chapel
Masarykova 118
664 42 Modřice

Moonlake

Chci makat s vámi