Programátor PHP

Analytický typ, co si potrpí na čistý a funkční kód

Co budeš dělat?

Staneš se součástí menšího vývojového týmu, s tebou nás bude celkem pět 😊. Budeš mít na starosti vývoj informačního systému zaměřeného na tepelná čerpadla. Dostaneš příležitost podílet se na jedinečném projektu, kterému se budeš věnovat dlouhodobě a budeš řešit programování nových funkcí v tomto systému.

Kdo jsme

Jak si tě představujeme?

Jako týmového hráče. Člověka zapáleného do programování. Jako kolegu, kterého bude těšit, když za sebou uvidí kus dobře odvedené práce. Objektové programování v PHP by tě mělo bavit a měl by ses v něm chtít i nadále zlepšovat. Používáme Framework Nette, ve kterém dostaneš prostor se zdokonalit. Nejvíce používáme MySQL / MariaDB, oceníme i znalost PostgreSQL.

Jsi zatím v programování na začátku? Nevadí i tak se ozvi. Dostaneš možnost se zdokonalit pod naším zkušeným seniorem Jirkou.

Projekty na kterých pracujeme

Proč makat s námi?

Jsme jedničkou na trhu rezidentních klimatizací a tepelných čerpadel, proto ti můžeme nabídnout stabilní zaměstnání. Budeš spolurozhodovat o vývoji a budoucí podobě informačního systému. Chápeme, že pracovat občas z domu je výhoda – my ti toto umožníme. Budeš u nás pracovat na hlavní pracovní poměr od pondělí do pátku, a to v příjemném pracovním prostředí – máme moderně vybavené klimatizované kanceláře, před kterými pohodlně zaparkuješ. Samozřejmostí jsou i moderní technologie, které budeš v práci využívat. Můžeš využít kafeterii, zaměstnanecké slevy na klimatizaci a výhody v bankovních službách. Pracujeme v menším kolektivu v neformální atmosféře. Domácí mazlíčci jsou u nás vítáni. Společně plánujeme řadu firemních akcí jako jsou letní grilovačky, koktejlové párty a nesmí chybět ani vánoční večírek.

Co budeš dělat ty

Mám zájem o pozici

Programátor PHP

Pole označená * jsou povinná
Odesláním souhlasím se zpracováním mých osobních údajů v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

Chci makat s vámi

81 klima a.s.

Bussiness park Chapel
Masarykova 118
664 42 Modřice