Zaměřovač klimatizačních jednotek

pro pobočku v Ostravě

Komunikativní kolega s tahem na branku

Co budeš dělat?

Na prvním místě je spokojenost klienta. Tvým úkolem bude výběr nejvhodnějšího umístění a typu klimatizační jednotky přímo u klienta doma.

Je několik způsobů, jak se nám klienti ozývají – telefonicky, e-mailem nebo přes web. Tyto poptávky vyřizují tvoje kolegyně a přiřazují je jednotlivým zaměřovačům v terénu. Schůzky tedy budeš mít naplánované ve svém kalendáři, všechny informace o zakázce pak najdeš v našem interním systému. Tvým cílem bude uzavření zakázky u klienta doma.

Následně se budeš věnovat údržbě námi instalovaných klimatizací. Znovu budeš mít vše již naplánované v kalendáři.

Řízení auta by tě mělo bavit – bude to totiž tvá každodenní činnost. Zakázky plánujeme pro pobočku v Ostravě a okolí.

Kdo jsme

Jak si tě představujeme?

Měl bys mít zkušenosti s jednáním s klienty a uzavíráním zakázek. Plusem bude, pokud ses pohyboval v podobném oboru a máš zkušenosti s montáží nebo servisem klimatizací. Není to ale naše podmínka. Práce je především technického směru – měl bys mít povědomí o základech elektrotechniky a stavebnictví. Potěší nás zájem o obor a snaha vše se rychle naučit. Počítáme ale se zaškolením přímo se zkušeným kolegou v terénu.

Důležité je, abys měl platný řidičský průkaz skupiny B a byl aktivním řidičem. Součástí je také práce s tabletem – měl bys tedy mít uživatelskou znalost práce s PC.

Dobrý zdravotní stav je podmínkou.

Můžeš začít pracovat ihned.

Projekty na kterých pracujeme

Proč makat s námi?

Jsme jedničkou na trhu rezidentních klimatizací, proto ti můžeme nabídnout stabilní zaměstnání. Budeš u nás pracovat od pondělí do pátku, o víkendu odpočíváme. Nejvíc objednávek vyřídíme v létě, proto si dovolenou plánujeme mimo letní sezonu. Za odvedenou práci tě čeká nadprůměrné ohodnocení. Dostaneš také moderní vybavení – firemní telefon, tablet a automobil, který je po dohodě i k soukromému užívání. Bude za tebou stát tým zkušených kolegů a kolegyň, kteří ti rádi pomohou. Pracujeme v menším kolektivu v neformální atmosféře. Společně plánujeme řadu firemních akcí jako jsou letní grilovačky, koktejlové párty a nesmí chybět ani vánoční večírek.

Co budeš dělat ty

Mám zájem o pozici

Zaměřovač klimatizací

Pole označená * jsou povinná
Odesláním souhlasím se zpracováním mých osobních údajů v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

Chci makat s vámi

81 klima a.s.

Bussiness park Chapel
Masarykova 118
664 42 Modřice